Gönderim ne zaman teslim edilir?

Gönderiniz Sürat Kargo tarafından teslim alındığında tarafınıza gönderilen sms aracılığıyla gönderinizin hangi gün teslim edileceği bilgisine ulaşabilir ya da Whatsapp Destek hattımızdan çağrı merkezimizi mesaj bırakarak bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Gönderimin durumunu nasıl öğrenebilirim?

Gönderinizin son durumunu mot10.com  web sitesinden teslimat numarasıyla sorgulama yaparak öğrenebilir ya da Whatsapp Destek hattımızdan çağrı merkezimize mesaj bırakarak bizimle iletişime geçebilirsiniz.

mot10 iletişim bilgilerine nasıl ulaşabilirim?

Mot10 iletişim bilgileri aşağıda yer almaktadır:

Adres: mot10.com
Terkonsan Sanayi Sitesi Erkenez Mahallesi Ali
Coşkun Caddesi
No: 22/c 46050
Dulkadiroğlu / Kahramanmaraş

Whatsapp Destek: +1 581 340 3073

Siparişim ne zaman gelir?

• Satın aldığınız ürünler ürün detay sayfasında belirtilen teslimat tarih aralığında teslim edilir. Satın aldığınız ürünlerin teslimat tarihine “Hesabım” bölümünde “Siparişlerim“ sayfasından da ulaşabilirsiniz.

 

• Sipariş dağıtıma çıktığında kargo firması tarafından SMS ile bilgilendirilirsiniz.

 

• Kargoya verildikten sonra siparişinizin kargo aşamalarını “Hesabım” bölümünde “Siparişlerim“ sekmesinde bulunan “Kargom Nerede?” linkinden takip edebilirsiniz.

Hangi günler ve saat aralığında teslimat yapıyorsunuz?

Haftaiçi ve Cumartesi günü 09:00 ila 18:00 arası teslimat yapılmaktadır

Sitenizden alışveriş yapmak güvenli mi?

Evet. Tamamen güvendesiniz.

 

• mot10’da en yüksek güvenlik sistemi olan yeşil bar uygulaması bulunmaktadır, 128 bit şifreleme ile iletilen bilgilerin güvenliğini sağlayan SSL Sertifikası kullanılır.

 

• mot10’da alışveriş yapılırken kullanılan kart bilgileri sizin onayınız olmaz ise kaydedilmez ve kesinlikle üçüncü kişiler tarafından görülemez.

Teslimat ücreti var mı?

• Üyelerimizin tüm siparişlerinde kargo ALICI ÖDEMELİDİR.

 

• Zaman zaman “Kargo Bedava” kampanyaları da düzenlenmektedir.

Yurtdışına teslimatınız var mı?

• Mot10 olarak birçok Avrupa ülkesine teslimat yapıyoruz. Şu anda gönderim yaptığımız ülkeler: Almanya, Hollanda, Fransa, Büyük Britanya, Belçika, İspanya, Avusturya, Çek Cumhuriyeti, Macaristan, İrlanda, İtalya, Portekiz, Lüksemburg, Finlandiya, Polonya, Danimarka, İsveç, Slovakya, Yunanistan, Romanya, Hırvatistan, Estonya, Letonya, Malta , Bulgaristan, Slovenya ve Litvanya.